Plaza Beach Solivar

Plaza beach Solivar - facebook

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa ****

Milí hostia,
nový luxusný Boutique Hotel Villa Plaza***-* je už otvorený. Hotel sa nachádza v Prešove na Solivare, ktorý je všeobecne známy historickou ťažbou soli a čipkárskym umením už od čias Rakúsko – Uhorskej monarchie.
LCD TV, minibar, sušič na vlasy, kráľovská Floris kozmetika a trezor je štandardom každej izby v hoteli. Náš 4-hviezdičkový hotel Vám ponúka luxusné spálne vybavené posteľami s king-size rozmermi od výnimočných značiek Saffron a King Koil , ktoré sú vyrobené výlučne z prírodných materiálov. Springboxy a matrace sú z bavlny, vlny, prírodného latexu, levandule a pre ich dokonalé ventilačné schopnosti obsahujú aj konské vlasy, alebo lamiu srsť. Kúpeľne sú obkladané talianskym mramorom, spišským travertínom a španielskymi obkladmi. V súčasnosti pripravujeme aj hotelové Welness centrum, ktoré plánujeme otvoriť v tomto roku.
Wi-fi pripojenie je v celom hoteli samozrejme bezplatné.
Hostia si môžu vychutnať kontinentálne raňajky ráno do 10:00 hod., Menu a lá Carte v stredomorskej reštaurácii, ktorá je súčasťou hotela, alebo si dať drink v lobby bare. Pre aktívnych hostí odporúčame bowling alebo tenisový kurt, ktorý sa nachádza v rezorte.
Boutique Hotel je súčasťou PLAZA BEACH Rezortu, ktorý sa v lete mení na exotické letné kúpalisko pripomínajúce prímorské letovisko.
Veríme, že sa Vám alebo Vašim obchodným partnerom, či priateľom pobyt u nás bude páčiť.
Rezervácia izieb zatiaľ na t.č. +421 51 7754 523 alebo na e-mail: reservations@villaplaza.sk

www.villaplaza.sk 


Villa Plaza **** Boutique Hotel & Spa - New luxury hotel is OPEN!

Contact:

T: +421517754523

E: reservations@villaplaza.sk. 

WWW: www.villaplaza.sk

Boutique Hotel Villa Plaza is located in Solivar, which is generally known for its historical mining of salt and lace-making art since the times of the Austro - Hungarian monarchy. LCD TV, a minibar, hairdryer, Floris amenities and a safety  box are provided as standard in the rooms at Boutique Hotel Villa Plaza. Our 4-star hotel offers luxury bedrooms with king-size beds from exceptional brands Saffron and King Koil, which are made exclusively from natural materials. Divans and mattresses are made of cotton, wool, natural latex, lavender and for their excellent air capabilities and also include a horse hair or Llama fur. The bathrooms are paved with Italian marble, Slovak travertine and Spanish tiles. We are currently preparing the wellness center, which we plan to open this year. Free Wi-fi access is available within the property. Guests can enjoy continental breakfast in the morning, a lá Carte menu of Mediterranean restaurant which is attached to the hotel or have a drink at the Lobby bar. For active guests we recommend bowling or tennis court facilities. The Hotel is also a part of PLAZA BEACH Resort, which offers you multiple activities through out whole summer. The resort is well known for its exotic summer swimming pool with spanish architecture. Guests can also enjoy spectacular view on High Tatras from the lighthouse, which reminds you of a sandy beaches and ocean air.